Úvod Poradna

Poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět.

Přidat dotaz >>


Diskuse (60 komentářů)

Marcela, (17. 12. 2013 08:27) Reagovat
Dobrý den, prosím o radu. Loni v září mě začal bolet žaludek, nejednalo se o stálou bolest, ale o křeče. Trvalo 3 měsíce, než mě to přešlo. Byla jsem u lékaře, kde mi bylo řečeno,m že přícinou je pravděpodobně nějaký stres, vyšetření žádná jsem ale neabsolovala. Od té doby jsem tyto bolesti neměla, nyní to ale začalo znova. Večer je mi dokonce na zvracení, rovněž mě večer pálí žáha. Prosím o radu.Děkuji.
petra, (08. 01. 2014 16:22) Reagovat
Dobrý den,mému příteli strašně smrdí z úst a to i když si je ráno vyčistí a i když má přez den žvíkačku.Nemůže to mít třeba od žalůdku?A co stím má dělat?
anna, (27. 01. 2014 14:08) Reagovat
Dobry den, mam stale bolesti zaludku , zjistili mi na gastru refluxni chorobu jicnu, beru nato controloc.., ale vubec mi to nepomaha, je to porad stejne, jestli jim nebo ne.jeste uzivam biomin na odvapeni, nevim jestli mi to nedela taky tento lek.nevim co mam delat.dekuji.
ROXANA BRODSKÁ, (05. 02. 2014 19:38) Reagovat
Dobrý den, asi měsíc mě pobolí žaludek, když si zmáčknu, bolí mě hrudní koš vlevo. Pokud nic nejím, nebolí, jakmile si dám teplé jídlo, do hodiny začne bolet. Stále brkám a mám větry. Jsou to vředy ?? Mám si koupit nějaké léky ?? Musím k lékaři??
vlastafu, (11. 02. 2014 15:15) Reagovat
Problémy se žaludkem jsem mívala dost často a bylo to velice nepříjemné. Na doporučení jsem začala užívat přírodní produkt Emulips Forte www.zdravipokapkach.webnode.cz tento produkt působí na činnost žaludku, střev, vyprazdňování, překyselení. Byla jsem velice příjemně překvapena protože už po týdnu se mé letité problémy velice zlepšily. Proto ráda doporučím dál. vlastulda@gmail.com
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Bolest žaludku
Kontakty