Úvod Poradna

Poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět.

Přidat dotaz >>


Diskuse (60 komentářů)

Pavel - 42 let, (30. 04. 2015 15:40) Reagovat
Dobrý den. Rád bych se zeptal co může způsobovat horečku až 39st., trvající vždy dva až tři dny, doprovázenou silnou zimnicí, která se dostaví pravidelně po zvracení vyvolaným např. konzumací nevhodného jídla. Za posledního půl roku se toto opakovalo již po třetí, vždy naprosto se stejným průběhem. Po uvedených dnech pak horečka se zimnicí odezní bez jakýchkoliv dalších následků. Nutno dodat, že žádné jiné zjevné problémy se žaludkem ani jinými vnitřními orgány nepociťuji, bolesti břicha nemívám a tento stav nastává pouze po zvracení. Horečky nejsou doprováveny průjmem. Děkuji za odpověď.
Nikola, (29. 06. 2015 18:18) Reagovat
Dobrý den :) Trápí mě asi už 4 den bolest žaludku...jakoby křeče a bodavá bolest. Mám pocity na zvracení, vrací se mi nahoru žaludeční šťávy...Pomáhá mi jen algifen ale není to na dlouho. Nechci hned lítat k doktorovi a plašit...
Jana, (27. 10. 2015 07:05) Reagovat
Dobrý den. Bolí mne žaludek už asi 10 dní, cca půl hodiny je klid, pak začne bolest, přejde do křeče, po chvíli povolí a zase cca půl hod klid. Bolest krátce po jídle, ale i na lačno, budí mne i v noci. Zkouším jíst dietně, včera poze 2 banány za celý dn, bolí pořád. Když jsem si uvařila rýži v rostlinném mléce, bolesti stejné, i po vařené mrkvi. Mám zkusit půst? Brala jsem několikrát Anacid, nepomáhá.. Děkuji, Jana.
HELMUT, (03. 01. 2016 13:31) Reagovat
Krásný den, Již třetí den mě bolí nalevé strně ledviny a pak to přechází k bolesti žaludku,kde mě to nutí ke zvracení. Jsou to pouze hořké žal.štávy.tato bolest bolí i 2hod. s pauzana i déle. Prosím poradˇte. Děkuji H.
petra, (09. 02. 2016 10:52) Reagovat
Dobrý den prosím pěkně můžete mi poradit už 3 den nemůžu jist mám křeče a pocit na zvracení nemám chuť k jídlu!až dnes ráno jsem snedla rohlík se šunkou a čaj s citronempredem moc děkuji za odpověď
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Bolest žaludku
Kontakty